tigerhareram-linux-v7.0-retrofe.zip

Odpovědět
tigerhareram
Příspěvky: 16
Registrován: sob 30. led 2021 19:33:57

tigerhareram-linux-v7.0-retrofe.zip

Příspěvek od tigerhareram » ned 10. dub 2022 16:39:11

tigerhareram-linux-v7.0-retrofe.zip
je to poslední verze alespoň na čas i na rok, , zakládá se na debianu 10 buster a slaxu , cílem distra je udržování databáze roms a iso her pro emulátory , v tomto souboru najdete doplněné co možná všechny chybějící části a samotné retrofe obsahuje roms z arcade punks.
Představuju si to takhle : kup notebook pc x86_64 starý z bazaru aby pohodlně chodil debian 10 buster grafika a zvuk , pro informaci grafika intel hd iris 640 mi jde pod ovladačem i915 , nvidie a amd nevím , stejně jako novější chipset intel , proto se drž bazarového počítače , je levnější a linux půjde dobře , ram doporučuju 8GB pro provoz v ram modu , více pak v návodu .pdf
podle souboru návody.pdf přenes linux na notebook , soubor i návod nalezneš na https://www.tigerhareram.cz v záložce download 1 a uvnitř pak v části files / linux ,. Jak to máš tak vynikající. Do 5000kč by měl vyjít starší notebook i s herním ovladačem doporučuju kompatibilní x360 a pc dál v této částce podle mně má být i myš podložka a sluchátka. Stále to není tak trestné když je to tak levné. Na stránce tigerhareram.cz v download 1 a 2 najdeš i něco stažených souborů roms a iso z archivů arcade punks , je to do generace gen psx a dál ty gen 2 a 3 už jsou jen naznačené jak k nim , z arcade punks stáhnout pomocí nzb . věnoval jsem se nahromadění i dalších materiálů k retrospektivě 1990 jako filmy nebo časopisy . Ve hře diablo 1 hd mod belzebub je vir trojan v linuxu nic neudělá ale windows ničí , dál jak potom chceš nahrávat roms a iso nebo dělat se souborovým systémem na mikrokartách s nastavením batocery recalboxu a dalších tak se hodí notebook s linuxem na všechny procesy, má kompatibilní souborový systém, tolik k instalacím raspi a odroidu herních , samotný tento komp pak vydá za herní dají se testovat roms iso co chodí a jak dobře, instalace herní karty pro rasp nebo odroid se pak udělá ddčkem a přímým mountem /dev/mmcblk0p1 návod to rozebírá. Ještě jsem chtěl říct že by se peníze měly investovat do externího usb harddisku a ty mít 2 pro mirroring
Odpovědět