Restart RPI s TVHeadend

Odpovědět
Kopros
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. kvě 2020 19:40:40
Dal poděkování: 1 poděkování

Restart RPI s TVHeadend

Příspěvek od Kopros » stř 22. čer 2022 17:18:43

Dobrej,

po restartu RPI musím vypnout TVHeadend z klienta a po té zapnout, pak funguje, ale ikdyž používam TV Had jako server s TVHeadend na DVB-T2, musím mít připojení k internetu, jinak TVHeadend není v SAT-IP serveru na klientu vidět. Stačí připojit a posléze odpojit k inernetu, pak funguje až do dalšího restartu RPI. Ještě připomínám že spojení s internetem z hlediska rušení není možné na společné LAN kartě u klienta (windows).

Chěl bych se těchto podivností zbavit.
Uživatelský avatar
PetrSmetana
Příspěvky: 310
Registrován: pon 22. črc 2019 9:06:45
Bydliště: Mnich
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart RPI s TVHeadend

Příspěvek od PetrSmetana » stř 22. čer 2022 19:32:21

Ahoj, popiš prosím zařízení - co kde máš - kde je tvheadend server, kde klient. Na co používáš SAT-IP. Já mám server na libreelec a klienta na kodi v projektoru s androidem + v telefonu + se koukám přes VLC na NTB. Pokus se lépe popsat zařízení, topologii a SW který používáš. Třeba se posuneme dál.
Modré z nebe na počkání, zázraky do dvou dnů.
Kopros
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 07. kvě 2020 19:40:40
Dal poděkování: 1 poděkování

Re: Restart RPI s TVHeadend

Příspěvek od Kopros » sob 25. čer 2022 14:31:33

No, mám to podobný,

server je: 4x RPI + 4x TV HAT na libreElec s KODI a TVHeadend s protokolem SAT->IP. Všechny RPI jsou spojeny s LAN přepínačem, výchozí je jen jeden a ostatní jsou připojené v TVHeadendu do toho jednoho, tudíš na jednu IP adresu. Každý RPI ma IP jinou, lze to přesměrovat jak je libo.

Klient: PC s Windows 10 na kterém běží 8x (+) DVBViewer, nastavení jak přes internet z Windows PC tak i z KODI HDMI výstupu.

U toho výstupu z RPI nepotřebuji krom toho nastavení vůbec nic.
Požadavek mám ten aby do RPI nešel internet a fungovalo to jako když je připojený. Ono to tam někam, nevím proč, zjevně pinguje a když tam není spojení se světem DVB-T nefunguje. Další požadavek je, abych nemusel TVHeadend po každém vypnutí RPI restartovat.
Uživatelský avatar
PetrSmetana
Příspěvky: 310
Registrován: pon 22. črc 2019 9:06:45
Bydliště: Mnich
Dal poděkování: 28 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Restart RPI s TVHeadend

Příspěvek od PetrSmetana » sob 25. čer 2022 16:24:25

Zkus poslat screeny nastavení z tvheadend serverů - SAT-IP
Modré z nebe na počkání, zázraky do dvou dnů.
Odpovědět