Steam Link

Odpovědět
Uživatelský avatar
SuperMario
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 06. čer 2019 9:16:28
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Steam Link

Příspěvek od SuperMario » ned 21. črc 2019 17:14:11

Už někdo z Vás zkoušel instalovat Steam Link na Raspbianu? Jak Vám to funguje?

Návod, jak ho nainstalovat, najdete zde:
http://blog.zonepi.cz/streamovani-her-n ... team-link/
Uživatelský avatar
Skalgrin
Příspěvky: 49
Registrován: stř 31. črc 2019 9:00:00
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Steam Link

Příspěvek od Skalgrin » stř 31. črc 2019 9:10:38

Já si dlouho pohrávám s myšlenkou, že Steam Link hodím na 3B+ které mám napojené v obýváku na TV (Kodi)... ale stále mě trochu "děsí" varování, že by Pi mělo být na ethernetu, což v mém případě není možné. Desktop samozřejmě na kabelu mám. Zajímaly by mne zkušenosti s mým scénářem, kdy RPi jede na wi-fi (2.4Ghz, signál slušný).

Vím, že bych díky tomu asi nemohl doufat v nějaké výsledky v FPSkách (na druhou stranu, ultimátní výmluva ;) ) - ale zajímal by mne prožitek nějakých pomalejších titulů (pro mě za mě, různé strategie, pomalejší RPGčka... klidně tahovky nebo point'n'click). Nebude nepříjemná latence s ovládáním myší a stisky kláves? Gamepad pro mne nepřichází v úvahu (diagnosa: nemehlo).
Uživatelský avatar
chobotnice
Příspěvky: 13
Registrován: sob 22. srp 2020 16:36:02
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Steam Link

Příspěvek od chobotnice » čtv 08. říj 2020 14:00:27

Skalgrin píše:
stř 31. črc 2019 9:10:38
Já si dlouho pohrávám s myšlenkou, že Steam Link hodím na 3B+ které mám napojené v obýváku na TV (Kodi)... ale stále mě trochu "děsí" varování, že by Pi mělo být na ethernetu, což v mém případě není možné. Desktop samozřejmě na kabelu mám. Zajímaly by mne zkušenosti s mým scénářem, kdy RPi jede na wi-fi (2.4Ghz, signál slušný).

Vím, že bych díky tomu asi nemohl doufat v nějaké výsledky v FPSkách (na druhou stranu, ultimátní výmluva ;) ) - ale zajímal by mne prožitek nějakých pomalejších titulů (pro mě za mě, různé strategie, pomalejší RPGčka... klidně tahovky nebo point'n'click). Nebude nepříjemná latence s ovládáním myší a stisky kláves? Gamepad pro mne nepřichází v úvahu (diagnosa: nemehlo).
Po WiFi pokud má dobrý signál(pásmo 2,4GHz i 5GHz, tak odezva je do 10ms=dobrá. Mě třeba Steam Link běhal RPI 3B+ dobře.
Odpovědět